АРХІПАСТИРЬСКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ВЕЛИКИЙ ЧЕТВЕР29 квітня 2021 р., в Великий Четвер, день спогаду Таємної Вечері, Високопреосвященніший митрополит Антоній (Черемисов) і Преосвященніший Нектарій, єпископ Лівенський і Малоархангельский звершили Божественну літургію святителя Василія Великого в храмі вмч. Георгія Побідоносця м. Лівни.


Архіпастирям співслужили секретар єпархії та настоятель храму прот. Олександр Прищепа, секретар єпархіального архієрея Лівенської єпархії ієромонах Олександр (Бучкін) і духовенство храму.


Богослужіння супроводжувалося співом хору храму під керівництвом регента протоієрея Олексія Ткачука.


На сугубій ектенії були виголошені прохання про позбавлення від коронавірусної інфекції. Також митрополит Антоній зачитав молитву, про позбавлення від епідемії коронавірусу.


За Богослужінням єпископ Нектарій рукоположив клірика Свято-Духового чоловічого монастиря с. Задушне Новосільського району ієродиякона Веніаміна (Анохіна) в сан пресвітера.


Після запричастного віршу проповідь виголосив ієрей Димитрій Гладунець.


В цей день на Таємній Вечері Спасителем було встановлено Таїнство Євхаристії, тому за доброю традицією - на передодні дня Пасхи – велика кількість православних Лівенців за богослужінням причастилися Святих Христових Таїн.

Просмотров: 0Комментариев: 0
patr_jn994998.jpg