АРХІПАСТИРІ ЗВЕРШИЛИ УТРЕНЮ ВЕЛИКОЇ СУБОТИ З ЧИНОМ ПОГРЕБІННЯ ПЛАЩАНИЦІ30 квітня 2021 року, напередодні Великої суботи, Високопреосвященніший митрополит Антоній (Черемисов) і Преосвященніший Нектарій, єпископ Лівенський і Малоархангельский звершили утреню з чином погребіння Плащаниці Господа нашого Ісуса Христа в Свято- Сергіївському Кафедральному соборі м. Лівни.


Архіпастирям співслужили настоятель собору прот. Віктор Яковець та клірики собору.


Богослужбові піснеспіви виконав архієрейський хор під керівництвом регента Т.Н. Глазкової і хор собору під керівництвом регента М.Г. Котик.


Після співу тропарів на утрені, священнослужителі на чолі з архіпастирями прочитали перед Плащаницею Спасителя Непорочні, які чергуються з похвалами - короткими піснеспівами на честь Господа «в мертвецех вменившогося».


Після великого славослів'я під спів погребального «Трисвятого», навколо храму був звершений хресний хід з Плащаницею Спасителя.


Після закінчення богослужіння до прихожан звернувся митрополит Антоній, який розповів прочанам про глибоке значення старозавітного читання з пророцтва Єзекіїля, яке читається на утрені Великої суботи.


Наприкінці богослужіння Архіпастирі преподали всім святительське благословення.

Просмотров: 0Комментариев: 0
patr_jn994998.jpg