АРХІЄРЕЙСЬКА БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ В НЕДІЛЮ ХРЕСТОПОКЛОННУ4 квітня 2021 р, в Неділю 3-ю Великого посту, Хрестопоклонну, Високопреосвященніший митрополит Антоній (Черемисов) і Преосвященніший Нектарій, єпископ Лівенський та Малоархангельский звершили Божественну літургію в Свято-Сергіївському Кафедральному соборі м Лівни.


Архіпастирям співслужили секретар єпархії прот. Олександр Прищепа, секретар єпархіального архієрея ієромонах Олександр (Бучкін) і духовенство собору.


Богослужбові піснеспіви виконали архієрейський хор під керівництвом регента Т.Н. Глазкової і хор недільної школи храму під керівництвом регента О.П. Бабарикіної.


На сугубій ектенії були виголошені прохання про позбавлення від короновірусної інфекції. Після яких єпископ Нектарій зачитав молитву, про позбавлення від епідемії короновірусу.


Після запричастного віршу проповідь виголосив протоієрей Олександр Хохлов.


Після закінчення Божественної Літургії Архіпастирі і співслужаще духовенство під спів тропаря «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико ...» здійснили поклоніння Чесному Хресту, який напередодні був винесений на середину храму.


Після закінчення богослужіння, єпископ Нектарій звернувся до віруючих зі словом проповіді. Владика підкреслив, що, шануючи Хрест Христовий в ці певні дні Великого посту, кожен християнин повинен збадьориться і надихнутися в несенні подвигу - так як Свята Церква на середині цього періоду утримання дає нам велику втіху - можливість особливо вшанувати знаряддя нашого спасіння - честний Хрест Христовий, який є «ангелам славою і демонам язвою».


Після закінчення богослужіння Архіпастирі преподали всім святительське благословення.

Просмотров: 0Комментариев: 0
patr_jn994998.jpg