АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ХРАМІ ВМЧ. ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО М. ЛІВНИ4 травня 2021 року у вівторок Світлої седмиці, Преосвященніший Нектарій, єпископ Лівенський і Малоархангельский, звершив Божественну літургію в храмі великомученика Димитрія Солунського м. Лівни. В цей день настоятель храму протоієрей Анатолій Бас приймав вітання з відзначаємим під час Великого посту 50-річчям від Дня Народження.


Архіпастирю співслужили секретар Лівенської єпархії прот. Олександр Прищепа, благочинний Лівенського благочиння прот. Віктор Яковець, настоятель храму прот. Анатолій Бас, секретар єпархіального архієрея ієромонах Олександр (Бучкін) і духовенство, яке прибуло розділити пасхальну радість з архіпастирем, і привітати собрата - о. Анатолія з відзначаємим раніше ювілеєм.


За Богослужінням молилися Голова Лівенського району Ю.М. Ревін, представники адміністрації міста Лівни та Лівенського району, осавул А.В. Басенко, козаки, і парафіяни храму.


Богослужбові піснеспіви виконав виїзний архієрейський хор під керівництвом регента Н.В. Бабенко.


На сугубій ектенії були виголошені прохання про позбавлення від коронавірусної інфекції. Також Владика Нектарій зачитав молитву, про позбавлення від епідемії коронавірусу.


Після запричастного віршу проповідь виголосив клірик храму ієрей Олег Шипулін.


Після закінчення Божественної літургії був звершений хресний хід, після якого Єпископ Нектарій привітав прихожан і духовенство з триваючими днями святкування Світлого Христового Воскресіння. Владика Нектарій також привітав протоієрея Анатолія з 50-річчям від Дня Народження. Архіпастир побажав ювіляру міцного здоров'я, сил і допомоги Божої в ревному служінні на славу Божу і на благо Святої Церкви. Зважаючи на ревні труди, Владика Нектарій нагородив протоієрея Анатолія медаллю преподобного священномученика Кукші II ступеня.


Також о. Анатолія привітали Голова Лівенського району Ю.М. Ревін, козаки і парафіяни храму.


Після закінчення богослужіння Архіпастир преподав усім святительське благословення.

Просмотров: 0Комментариев: 0
patr_jn994998.jpg