АРХІЄРЕЇ ОРЛОВСЬКОЇ МИТРОПОЛІЇ ЗВЕРШИЛИ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ НА ДРУГИЙ ДЕНЬ СВЯТА ВОСКРЕСІННЯ3 травня 2021 року, в понеділок Світлої седмиці, Архіпастирі Орловської митрополії привітали Високопреосвященнішого митрополита Антонія (Черемисова) з відзначаємим напередодні днем ​​тезоіменитства. 27 квітня згадується день пам'яті мучеників Віленських Антонія, Іоанна та Євстафія, але в зв'язку з збігом цього дня зі Страсним Вівторком, святкування дня тезоіменитства було перенесено на Світлу седмицю.


За Божественною літургією в храмі блаженної Матрони Московської м. Орла митрополиту Антонію співслужили Високопреосвященніший митрополит Орловський і Болховський Тихон, Преосвященніший єпископ Лівенський і Малоархангельский Нектарій, секретар Лівенської єпархії прот. Олександр Прищепа, благочинний храмів міста Орла і Орловського району прот. Василій Іванов, секретар Орловської єпархії ієрей Дмитрій Нікулін, духовенство та настоятелі храмів міста Орла.


За богослужінням молилися численні парафіяни і духовні чада митрополита Антонія. Богослужіння супроводжувалося співом хору храму.


Після звершення хресного ходу, Митрополит Орловський і Болховський Тихон привітав Митрополита Антонія зі святом Пасхи і з відзначаємим напередодні днем небесного покровителя - св. мученика Антонія Віленського. Глава митрополії припідніс архіпастирю букет живих квітів. Також зі словами привітання до митрополита Антонія і митрополита Тихона звернувся керуючий Лівенською єпархією Владика Нектарій, який привітав архіпастирів зі святом Воскресіння Христового, і передав в дар Владиці Тихону червоне пасхальне яйце - як символ перемоги життя над смертю.


Архіпастирів зі світлим святом Пасхи привітали також учні Орловської православної гімназії в ім'я священномученика Кукші, які прославили Воскреслого Христа в співах і віршах.


Також митрополита Антонія привітали численні духовні чада, які прибули в храм блаженної Матрони Московської, щоб розділити молитву і привітати свого духовного отця.

Просмотров: 0Комментариев: 0
patr_jn994998.jpg