БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ АРХІЄРЕЙСЬКИМ ЧИНОМ У СВЯТО БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ7 квітня 2021 року, у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці Високопреосвященніший митрополит Антоній (Черемисов) і єпископ Лівенський і Малоархангельский Нектарій звершили Божественну літургію в Свято-Сергіївському кафедральному соборі м. Лівни.


Архіпастирям співслужили секретар єпархії прот. Олександр Прищепа, секретар єпархіального архієрея ієромонах Олександр (Бучкін) і духовенство храму.


Богослужбові піснеспіви виконав архієрейський хор під керівництвом регента Т.Н. Глазкової.


На сугубій ектенії були виголошені прохання про позбавлення від короновірусної інфекції. Потім митрополит Антоній зачитав молитву, про позбавлення від епідемії короновірусу.


Після запричастного віршу проповідь виголосив ієрей Віктор Чепурний.


Після закінчення Божественної літургії Архіпастирі в співслужінні духовенства здійснили поклоніння Чесному Хресту і славлення святу Благовіщення.


Після закінчення богослужіння єпископ Нектарій звернувся до присутніх з архіпастирською проповіддю, присвяченою святу Благовіщення Пресвятої Богородиці. Владика підкреслив самовідданість і довіру Богу Пресвятої Богородиці, і закликав усіх прагнути до такого життя - довіряючи Богові, шануючи Його не тільки словами - але і справами і життям.


Після слова проповіді, владика Нектарій привітав Високопреосвященнішого митрополита Антонія з 50-річчям від дня чернечого постригу, і преподніс Владиці Антонію букет живих квітів.


Також Правлячий Архієрей привітав помічника благочинного Ливенского благочиння із соціального служіння Г.Ю. Ровенську 50-річчям від Дня Народження, і нагородив Галину Юріївну медаллю Орловської єпархії преподобного священномученика Кукші III ступеня.


Після закінчення Богослужіння Архіпастирі преподали присутнім святительське благословення.

Просмотров: 4Комментариев: 0
patr_jn994998.jpg