ПАСХАЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ В КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ М. ЛІВНИ

В ніч з 1 на 2 травня 2021 року, у свято Світлого Христового Воскресіння, Високопреосвященніший митрополит Антоній (Черемисов) і Преосвященніший Нектарій єпископ Лівенський і Малоархангельский, очолили Великоднє богослужіння в Св. Сергіївському Кафедральному соборі м. Лівни.


Архіпастирі звершили полунощницю, Великодню заутреню і святкову Божественну літургію.


Архіпастирям співслужили настоятель собору прот. Віктор Яковець, секретар єпархіального архієрея ієромонах Олександр (Бучкін) і духовенство собору.


Богослужіння супроводжувалося співом архієрейського хору під керівництвом регента Т.Н. Глазкової і хору собору під керівництвом регента Н.В. Бабенко.


На Малому вході, Указом Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, єпископ Нектарій удостоїв настоятеля кафедрального собору прот. Віктора Яковця права служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами по «Іже херувими».


За Божественною літургією згідно з традицією, Великоднє Євангельське читання прозвучало на різних мовах: російській, українській, єврейській, англійською, латинською, грецькою і слов'янською.


За Богослужінням було прочитано Пасхальне послання Патріарха Московського і всієї Русі Кирила і Пасхальне послання єпископа Лівенського і Малоархангельского Нектарія.


На сугубій ектенії були виголошені прохання про позбавлення від коронавірусної інфекції. Також митрополит Антоній зачитав молитву, про позбавлення від епідемії коронавірусу.


Після заамвонної молитви єпископ Нектарій звершив освячення артосів.


Після закінчення Богослужіння архіпастирі привітали духовенство та парафіян зі святом Воскресіння Христового і преподали всім святительське благословення.

Просмотров: 0Комментариев: 0
patr_jn994998.jpg