ЄПИСКОП НЕКТАРІЙ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У ПОКРОВСЬКОМУ ХРАМІ С. ДОВГЕ18 квітня 2021 року, в неділю 5-ту Великого посту, день пам'яті прп. Марії Єгипетської, єпископ Лівенський і Малоархангельский Нектарій звершив Божественну Літургію свт. Василія Великого в храмі Покрова Божої Матері с. Довге.


При вході в храм Владику зустрічали вихованці Недільної школи храму, яким Архіпастир подарував солодкі подарунки.


Його Преосвященству співслужили секретар Лівенської єпархії прот. Олександр Прищепа, благочинний Лівенського благочиння і настоятель храму Покрова Пресвятої Богородиці п. Довге прот. Віктор Яковець, клірик храму прот. Олександр Кузін і секретар єпархіального архієрея ієромонах Олександр (Бучкін).


Богослужбові піснеспіви виконав виїзний архієрейський хор під керівництвом регента Н.В. Бабенко.


На сугубій ектенії були виголошені прохання про позбавлення від коронавірусної інфекції. Також Владика Нектарій зачитав молитву, про позбавлення від епідемії коронавірусу.


Після запричастного віршу проповідь виголосив прот. Олександр Кузін.


Після закінчення Богослужіння Архіпастир подякував присутнім за молитви і звернувся до прочан з словом проповіді. Зокрема, Владика вказав, що свята Церква, згадуючи в 5-й тиждень Великого посту подвиг преподобної Марії Єгипетської показує всім приклад щирого покаяння і рішучої зміни життя людини. Дивлячись на приклад преподобної, кожен християнин повинен змінювати своє життя, примушувати себе до виправлення і покаяння заради досягнення Царства Небесного.


Після Богослужіння Архіпастир преподав присутнім святительське благословення.Просмотров: 2Комментариев: 0
patr_jn994998.jpg