ЄПИСКОП НЕКТАРІЙ ОЧОЛИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ В С. РІЧИЦЯ ЛІВЕНСЬКОГО РАЙОНУ11 квітня 2021 р в четверту неділю Великого посту, преподобного Іоанна Ліствичника, єпископ Лівенський і Малоархангельский Нектарій звершив Божественну літургію в храмі на честь Тихвінської ікони Божої Матері с. Річиця Лівенського району.


При вході в храм Архіпастиря зустрічали вихованці недільної школи храму.


Його Преосвященству співслужили секретар Лівенської єпархії прот. Олександр Прищепа, секретар єпархіального архієрея ієромонах Олександр (Бучкін) і настоятель храму Тихвінської ікони Божої Матері с. Річиця ієромонах Віктор (Строєв).


Богослужбові піснеспіви виконав виїзний архієрейський хор під керівництвом регента Н.В. Бабенко.


За богослужінням молилися парафіяни храму.


На сугубій ектенії були виголошені прохання про позбавлення від короновірусної інфекції. Також Владика Нектарій зачитав молитву, про позбавлення від епідемії.


Проповідь перед причастям виголосив ієромонах Віктор (Строєв).


Після закінчення Богослужіння єпископ Нектарій привітав прихожан з четвертою неділею Великого посту і днем ​​пам'яті прп. Іоанна Ліствичника. Владика особливо звернув увагу на слова з недільного Євангелія, в яких йдеться про силу молитви і поста «Цей рід не виходить інакше, як тільки молитвою та постом» - і підкреслив, що тільки ці засоби сукупно є зброєю проти нечистої сили - і Великий піст є особливим часом для праці на цій ниві. Владика також розповів про особливе шанування преподобного Іоанна Ліствичника, пам'ять якого звершується в четвертий тиждень Чотиридесятниці і про Його працю, виражену в богословському творі преподобного - «Ліствиці».


Після закінчення Богослужіння Архіпастир преподав присутнім святительське благословення.

Просмотров: 0Комментариев: 0
patr_jn994998.jpg